O mnie

Hej nazywam się Asia i jestem mamą dwóch wspaniałych synów. Jednak po ich urodzeniu przez długi czas nie mogłam się pozbyć nadwagi, którą uzyskałam podczas ciąży.

Uwierzcie mi stosowałam wiele metod niestety bez efektu…

I to też było powodem, że zaczęłam coraz częściej udzielać się na forach dyskusyjnych, aż w końcu postanowiłam otworzyć własnego bloga, aby podzielić się własnymi doświadczeniami, ponieważ wiem jak odchudzanie może być trudne.

W moim przypadku przełomowy moment nastąpił w momencie kiedy rozczarowałam się stosowaniem preparatu Hepaslimin..tak tak to był ten moment! Wtedy też powiedziałam sobie, że nie odpuszczę i osiągnę zamierzony cel! Dziś mogę powiedzieć, że jestem na dobrej drodze, ponieważ pozbyłam się już wielu kilogramów :)) ale jeszcze trochę ich zostało do zrzucenia.

Skuteczność mojego odchudzania to przede wszystkim regularne posiłki i stosowanie  Fibre Select, które w znacznym stopni wpłynęło na moją kurację odchudzającą i poprawę zdrowia.

Ps. Na tym blogu będę starała się publikować co jakiś czas wpis związany z moimi doświadczeniami tymi pozytywnymi jak i negatywnymi. Mam nadzieję, że okażą się one dla Was pomocne 🙂

..aha i bardzo ważna sprawa jeżeli macie do mnie pytania możecie śmiało pisać.
Pozdrawiam,
Asia

Dodaj komentarz